Onze vereniging is High Five!

Op 21 januari 2019 kreeg Volleybalvereniging Nissewaard een blijk van waardering uitgereikt door de combinatiefunctionaris van de gemeente Nissewaard. De voorzitter en trainer namen deze dankbaar in ontvangst!

Het bord High Five is een erkenning dat onze vereniging actief is en zich inzet voor de sport in Nissewaard. Met goede tips van de gemeente gaan we kijken welke andere initiatieven we nog kunnen ontwikkelen om de sport zo laagdrempelig mogelijk te maken en ons in te zetten voor maatschappelijke en sociale activiteiten.

Het bord heeft een mooie plek gekregen in de gymzaal waar wij wekelijks trainen. Zin om eens mee te doen met een training kom dan langs voor een snuffelles op:

  • woensdag 6 februari
  • woensdag 13 februari
  • woensdag 20 februari

Kijk op Actief in Nissewaard voor meer info!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *